Influencer Days – Web Analytics 21 Şubat’ta Pazarlama Etkinliği

Web siteleri ile uğraşmaya başlayan herkes kısa süre içinde "Analytics" kavramı ile tanışır. Özellikle yeni başlayanlar, sürekli olarak pekiiiiiii diye başlayan cümleler kurarlar;

"şimdi bu sayfaya 50 kişi gelmiş ama sonra nereye gitmişler, pekiiiiii tek bir sayfaya kaç kişinin geldiğini görebiliyor muyuz?"

Evet dijital doğru analiz edildiğinde çok daha fazlasını da görebiliyoruz ve bu her geçen gün daha önemli oluyor. Belirlenmiş pazarlama stratejilerinin başarılı olup olmadığını, harcanan paranın, zamanın ve emeğin boşa gidip gitmediğini görebiliyoruz mesela.

Devamını ve detaylarını 21 Şubat'ta Pazarlama Türkiye etkinliğinde bulabilirsiniz.

Influencer Days – Web Analytics 21 Şubat’ta Pazarlama EtkinliğiDigital Analytics ekseninde şekillenen “Web Analytics” kavramı, dijital pazarlama teknolojilerindeki devrimlerle birlikte gelişimini sürdürmektedir.
Yapılan pazarlama çalışmalarının performansının ölçümlenmesi, analiz edilmesi ve hedeflenen dönüşümlerin arttırılması için önemli bir kavram haline gelen web analytics, Türkiye’de de gelişimini sürdürmekte ve markalar, pazarlama çalışmalarının optimizasyonu için bu alanda bilgi sahibi uzmanları istihdam etmektedir.

Online dünyadaki hedeflere ulaşmak için uygulamamız gereken stratejilerin yarattığı, ”Web Analytics 2.0” kavramını, Türkiye’de bu alanda uzman önemli isimlerle Pazarlama Türkiye Influencer Days’de masaya yatırıyoruz.

Analytics Akademi’nin de katkıları ile düzenlenen Influencer Days – Web Analytics, Pazarlama Türkiye Kurucusu Ender Satıcı’nın, panel öncesi ; “Pazarlama Türkiye’nin Girişim Serüveni” hakkında yapacağı konuşma ile başlayacak, ardından Natro Associate Marketing Manager Burkay Yapağcıoğlu’nun moderatörlüğünde; RevolutionDM CEO’su Yılmaz Bozan, Plan B Media VP of Performance Marketing Cemil Toksöz ve HYPE Web Analyst & Conversion Optimization Expert Mustafa Esad Tatlıpınar’ın katılacağı panelde “ Türkiye ve Dünyada Web Analytics “konusu ele alınacak. Herkesin katılımına açık olan ve ücretsiz olarak gerçekleşecek olan etkinlik, Koç Kuluçka Merkezi’nde 21 Şubat Salı günü saat, 18:30-21:00 arasında gerçekleşecek.

Etkinlik Akışı ise Şöyle; 18:30-19:00 – Networking 19:00:19-15- Pazarlama Türkiye Girişim Serüveni – Ender Satıcı 19:15-21:00- Influencer Days- Web Analytics Dolu dolu Web Analytics konuşulacak bu etkinlikte yerinizi almak için kayıt olmak için kayıt olmanız gerekmektedir.


Influencer Days- Web Analytics Etkinliğine Kayıt İçin Tıklayın Koç Kuluçka Merkezine Ulaşım

1 yorum:

  1. Bu konuda bilgi verici etkinlikler olmasi ne güzel. Ben de analytics i yeni yeni kesfediyorum. Gerçekten teknik donanim yoksa birkaç yil bu bilgileri edinmekle geçiyor.

    YanıtlaSil